Svein M. Jentoft AS
Besøksadresse: Ringveien 6-8, 9018 Tromsø
Postadresse:
Postboks 2411
9271 Tromsø

Tlf: 95 79 78 51
firmapost@svein-m-...



Kontakt oss


Kontaktinformasjon

Svein M. Jentoft AS
Ringveien 6-8
Postboks 2411
9271 Tromsø

Administrasjon
Kvesmenesveien 5
9046 Oteren

Tlf: 95 79 78 51
firmapost@svein-m-jentoft.no

Kontaktskjema






Du kan også nå oss via dette kontaktskjemaet
Navn
Firma
Telefon
Mobil
Telefaks
E-post
Kontakt meg via
Melding
 
Skriv inn teksten over:

Svein M Jentoft

Tittel: Daglig leder
svein.jentoft@svein-m-jentoft.no
Telefon: +47 95797851


Richard Olaisen

Tittel: Arbeidsleder
richard@svein-m-jentoft.no
Telefon: +47 91888853


Thilo Kimmeritz

Tittel: Prosjektleder
thilo@svein-m-jentoft.no
Telefon: +47 91866024


Hans-Jørgen Kristensen

Tittel: Bas tunnel, tekker
hansj@svein-m-jentoft.no
Telefon: +47 47286735


Arild Pedersen

Tittel: Supervisor / Engineering
arild.pedersen@svein-m-jentoft.no
Telefon: +47 46484978


Lars Rudow

Tittel: Bas/Taktekker/Bassengfolie
lars.rudow@svein-m-jentoft.no
Telefon: +47 95406197


Arild Røsvik

Tittel: Bas/Tømrer/Taktekker

Telefon: +47 48094044


Harald Fagerli

Tittel: Regnskap/Lønn
fagerl@online.no
Telefon: +47 99000189


Håvard Skjærstein

Tittel: Hjelpearbeider

Telefon: +47 94792097


Grzegorz Semik

Tittel: Taktekker/Bassengfolie

Telefon: +47 93993960


Dirk Reuss

Tittel: Murmester

Telefon: +47 48288059


Jürgen Päske

Tittel: Byggningsarbeider

Telefon: +47 90200903


Rolf Larsen

Tittel: Tømrer/Taktekker

Telefon: +47 90095744